BARISTA

Nem baj, ha nem rendelkezel korábbi, releváns tapasztalattal.

Mi megtanítunk Neked mindent, amit tudnod kell, hogy egy igazán izgalmas kávét tudj elkészíteni.

Feladatok, melyek a Te felelősségi körödbe fognak tartozni:

  • A világ különböző kávéinak elkészítése, egyedi eljárásokkal;

  • Vendégek megfelelő, kedves kiszolgálása, hiszen fontos, hogy jó élménnyel gazdagodjanak;

  • Szendvicsek elkészítése, saját, pásztói üzemünkben készült süteményeink felszeletelése;

  • Nyitás, valamint záráshoz kapcsolódó feladatok elvégzése;

  • Vendégtér és a munkaterület tisztántartása.

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • Nagyszerű csapatszellem,

  • Pörgős, fiatalos csapat,

  • Kiszámítható, stabil munkakör,

  • Fejlődési lehetőségek,

  • Versenyképes jövedelem,

  • Az alapbéren kívül munkádat utazási hozzájárulással, személyi kedvezménnyel, borravalóval jutalmazzuk.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben nyitott vagy a lehetőségre, kérünk, hogy az alábbi e-mail címre küldd el fényképes önéletrajzodat: allas@cafefrei.hu

CAFE FREI WEBSHOP

Kövessen minket!

  • White Facebook Icon
  • Instagram