Legyen Tiéd az egész világ!

Csatlakozz hozzánk és ismerd meg a világ ízeit!

Ismerd meg a Cafe Frei 70+ féle kávékülönlegességeit!

Fedezd fel velünk a világot/világ ízeit kávékülönlegességeinken keresztül

SENIOR GRAFIKUS - OPERÁTOR

Csatlakozz a Cafe Frei dinamikusan bővülő és folyamatosan fejlődő csapatába Senior Grafikus - Operátor pozícióba, és élvezd Cafe Frei által nyújtott nagyszerű közeget, valamint a különféle kávékonyhák páratlan ízeit!

Feladatok, amelyek Rád várnak:

  • Grafikai feladatok elvégzése operáció kérésére: kisnyomtatványok módosítása

  • Új kávézónyitáskor látványtervek készítése, tapétagrafikák és menüboardok adaptálása

  • Retail termékcsomagolások kezelése, módosítása

  • Weboldal (Wix) kezelése

  • Kínálat és adatváltozáskor a szükséges nyomtatványok méretmutációinak elkészítése, a grafikák napra készen tartása

  • Social média fotók és videók készítése marketing menedzserrel közösen

  • Termékfotózás (kávéitalok és termékcsomagolások)

  • Kávélapba szükséges minőségi termékfotók készítése

  • Social videók készítése, vágása, feliratozása

Elvárás:

  • 5-10 év DTP operátori tapasztalat

  • 5-10 év tervezői tapasztalat

  • Fotó- és videókészítéssel, vágással, feliratozással kapcsolatos tapasztalat

  • Termékfotózás tapasztalat

  • Weboldal kezeléssel kapcsolatos tapasztalat: releváns oldalépítő-rendszer ismerete

  • Grafikai programok: Illustrator, Photoshop, InDesign, Premier vagy hasonló programok ismerete

  • Megfelelő kommunikációs készség

  • Nyitott, proaktív, energikus személyiség

  • Jó problémamegoldó képesség

Amire számíthatsz nálunk:

  • Céges telefon, laptop

  • Versenyképes jövedelem

  • Nagyszerű csapatszellem;

  • Pörgős, fiatalos csapat;

  • Csapattagként mindennap élvezheted a Cafe Frei kávéspecialitásait is!