top of page

Legyen Tiéd az egész világ!

Csatlakozz hozzánk és ismerd meg a világ ízeit!

Ismerd meg a Cafe Frei 70+ féle kávékülönlegességeit!

Fedezd fel velünk a világot/világ ízeit kávékülönlegességeinken keresztül

Csatlakozz hozzánk

KÉSZLETGAZDA

pozícióba

Feladatok, melyek a Te felelősségi körödbe fognak tartozni:

  • Termékek bevételezése a kávéházi raktárkezelő programba

  • Cikkszámok rögzítése a vállalatirányítási rendszerbe és a raktárkezelő programba

  • Termékekkel kapcsolatos változások nyomon követése

  • Központi (szécsényi és pásztói raktár) kiszállítások és egyéb beszerzésekből származó termékbeérkezések rögzítése

  • Szállítólevelek, szállítói számlák nyomon követése, rögzítése a rendszerbe

  • Leltárak előkészítése, rögzítése, ellenőrzése és riportolása/kiértékelése

  • Készletre vételek ellenőrzése

  • Mennyiségi eltérések kivizsgálása, hibák elhárítása

  • Leltárak eltérésének visszaellenőrzése, nyomon követése

  • Elfekvő készlet heti ellenőrzése és riportolása

  • Alapanyag rendelkezésre állás vizsgálata

  • Beszerzési okmányok kezelése; készletre vételezések ellenőrzése, számlaigazolások előkészítése

  • Bizonylati fegyelem betartása

  • Optimális készletszintek meghatározása az operációs csapattal együttműködve

  • Együttműködés a társosztályokkal

  • Riportok készítése az operáció számára

  • Vevői reklamációk kivizsgálása

  • Túlkészlet, áruhiány, selejt vizsgálata, elemzése, a kiváltó okok megszüntetésében történő együttműködés az érintett területekkel

Amilyennek elképzelünk Téged:

  • Minimum középfokú végzettség

  • Legalább 2 év adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Dinamikus, proaktív személyiség

  • Kiemelkedő számítógépes ismeret (preferáltan Excel) – az interjún tesztelésre kerül

Előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszerek kezelésében szerzett szakmai tapasztalat

  • BC rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Nagyszerű csapatszellem

  • Lendületes, fiatalos csapat

  • Kiszámítható, stabil munkakör

  • Csapattagként mindennap élvezheted a Cafe Frei kávéspecialitásait

Munkavégzés helye: Budapest

bottom of page