top of page

Legyen Tiéd az egész világ!

Csatlakozz hozzánk és ismerd meg a világ ízeit!

Ismerd meg a Cafe Frei 70+ féle kávékülönlegességeit!

Fedezd fel velünk a világot/világ ízeit kávékülönlegességeinken keresztül

Csatlakozz hozzánk

REGIONAL OPERATIONS MANAGER

pozícióba

Feladatok, melyek a Te felelősségi körödbe fognak tartozni:

  • Budapesti kávézók teljeskörű felügyelete, munkafolyamatainak koordinálása;

  • A kávézókban dolgozó üzletvezetők, baristák irányítása és motiválása. Munkavállalók képzése, fejlesztése és teljesítményértékelések elkészítése;

  • Aktív és személyes részvétel a toborzási folyamatban;

  • A kávézók napi operatív működésének irányítása, munkafolyamatok hatékony szervezése és ellenőrzése;

  • Munkaidő beosztások folyamatos kontrolja;

  • A kávézók forgalmainak nyomon követése, a havi értékesítési célok tervezése és megvalósítása;

  • Kereskedelmi adatok és eredmények elemzése; értékesítési stratégia folyamatos fejlesztése a vásárlói élmény maximalizálása érdekében;

  • Kávézói készletek és alapanyagok nyomon követése, havi leltárak koordinálása és ellenőrzése;

  • Számlák, szállítólevelek feldolgozásának ellenőrzése;

  • Aktív részvétel a beszállítókkal és szolgáltatókkal való kapcsolattartásban;

  • Együttműködés a bérbeadó cégek képviselőivel;

  • Szoros kapcsolattartás a társosztályokkal és munkájuk támogatása.

Amilyennek elképzelünk Téged:

  • Retail üzletek irányításában szerzett több éves vezetői gyakorlatod és tapasztalatod van;

  • Kiváló kommunikációs, motivációs és vezetői készséggel rendelkezel;

  • Szeretsz csapatban dolgozni és jól priorizálsz;

  • Szeretnél egy felelősségteljes és sokrétű munkakört elsajátítani;

  • Mindennapi problémákat, nem várt helyzeteket hatékonyan kezeled és gyors megoldást szolgáltatsz;

  • Az adminisztratív feladatokat pontosan, határidőre elvégzed;

  • Önálló, kreatív, felelőségteljes munkavégzés jellemez;

  • Magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismerettel bírsz (MS Office).

Előnyt jelent:

  • Kiskereskedelmi környezetben szerzett 2-3 éves tapasztalat;

  • B kategóriás jogosítvány;

  • Felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk:

  • Lendületes, fiatalos csapat;

  • Kiszámítható, stabil munkakör;

  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőségek;

  • Bejelentett, versenyképes jövedelem;

  • Csapattagként mindennap élvezheted a Cafe Frei kávéspecialitásait is!

Munkavégzés helye: Budapest

bottom of page