KONTROLLER

Feladatok:

  • az üzleti folyamatok és termékek felmérése, elemzése, nyomon követése;

  • pénzügyi adatok elemzése;

  • budget tervezési folyamatok támogatása;

  • folyamatos riportálás a vezető felé a kávézók pénzügyi teljesítményéről;

  • a döntéshozatal támogatására pénzügyi modellek készítése;

  • adatgyűjtés a kávézók üzemeltetéséért felelős társterületektől, ezen begyűjtött
    adatok elemzése;

  • múltbéli adatok elemzése, majd ezeknek megfelelően fejlesztési javaslatok
    megfogalmazása;

  • részvétel a kávézók működtetésével kapcsolatos stratégiai tervezésben, a
    folyamatok és teljesítmény nyomon követése, eredmények összehasonlítása
    és elemzése a tervezetnek megfelelően;

  • a különböző projekteken belül elemzési, rendszerszervezési feladatok
    elvégzése;

Elvárások:

  • 2-4 év hasonló területen szerzett tapasztalat;

  • felsőfokú gazdasági végzettség;

  • Könyvelési tapasztalat, számvitel ismerete;

  • az Excel erős felhasználói szintű ismerete (függvények, Pivot tábla, alapszintű
    modellezési ismeretek stb.);

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;

  • több, egymás mellett futó projekt / feladat magabiztos kezelése;

  • gyors tanulási képesség, önálló munkavégzés;

  • kiemelkedő elemzőkészség;

  • rendszerszemlélet, problémamegoldó képesség;

  • precizitás.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben nyitott vagy a lehetőségre, kérünk, hogy az alábbi jelentkezési lapot kitöltve vedd fel velünk a kapcsolatot: